Ana Sayfa Haberler Gülseren Budayıcıoğlu’na “Yılın En İyi Farkındalık Yaratan Yazarı” ödülü

Gülseren Budayıcıoğlu’na “Yılın En İyi Farkındalık Yaratan Yazarı” ödülü

Ekleyen okumakiyigelir

Son dönemde televizyon ekranlarına taşınan başarılı uyarlama dizilerin altında imzası bulunan Gülseren Budayıcıoğlu’na İstanbul Medipol Üniversitesi’nden anlamlı bir ödül geldi…

Bir dönem ekranlara damga vuran İstanbullu Gelin ve hala yayınlanmaya devam eden Doğduğun Ev Kaderindir, Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda gibi dizilerin altında imzası bulunan Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Doğan Kitap’tan çıkan son kitabı Camdaki Kız da Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Adeta dizi sektörünü domine eden Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserlerinde ön plana çıkardığı konular da büyük bir hassasiyet taşıyor. Toplumsal farkındalık noktasında, kadına karşı şiddet, çocuğa şiddet ve aile içi negatif iletişim modellerine dikkat çeken Gülseren Budayıcıoğlu’na İstanbul Medipol Üniversitesi’nden anlamlı bir ödül geldi.

3. kez düzenlenen Medipol İnsan Kaynakları Ödülleri’nden 2020 yılında “Yılın En İyi Farkındalık Yaratan Yazarı” ödülüne layık görülen Dr. Gülseren Budayıcıoğlu, 2021 yılına da damga vurmaya hazırlanıyor.

Kanal D ekranlarında 1 Nisan 2021’de izleyici ile buluşacak Camdaki Kız’ın uyarlamasında başrolde Burcu Biricik yer alıyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Bu kitapta her zamanki gibi gerçek bir yaşam hikâyesi anlatacağım sizlere. Hep lüks içinde yaşamış ama kaderi daha baştan kötü yazılmış Camdaki Kız ile bir varoş çocuğunun aşk hikâyesi bu.” sözleriyle anlattığı Camdaki Kız yine çocukluk travmaları üzerine yoğunlaşan bir konsepte sahip.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz